1. Categories : Stare mapy i widoki / Old maps / Alte Karten > Podział geograficzny > Mapy Polski i z Polską związane
2. Categories : Stare mapy i widoki / Old maps / Alte Karten > Podział chronologiczny > Mapy XVII-wieczne
 
Auction
Views: 2494 

Polonia et Silesia - Polska i Śląsk - Petrus Kaerius wg. Mercatora ok. 1630 (number gda000010019)

Polonia et Silesia, Per Gerardum Mercatore, Petrus Kaerius Coelavit. (Polska i Śląsk wg Gerarda Mercatora, sporządził Petrus Kaerius). Nadtytuł: Le Royaume de Pologne. Literatura: Niewodniczański (Imago Poloniae) poz. 75/3. Interesująca mapa, w bardzo dobrym stanie zachowania, pochodzi najprawdopodobniej z francuskiej wersji atlasu Joannesa Cloppenburga. Wymiary: 27 x 20 cm. Mapa nie składana, na verso tekst w jęz. francuskim. Oryginalny miedzioryt z pierwszej połowy XVII wieku, nie kolorowany. Papier naturalnie pożółkły, ale mapa bez plam czy uszkodzeń.

  Price   $ 124.38
  Time left   Completed
Add to Watch list
  Seller   TomBanknoter
Terms
      See other items
Ask a question
Send e-mail to the seller without signing in
tompress@tompress.wroclaw.pl
  Auction type   Fixed Price
  Available   0
TomBanknoter na Allegro
tompress na eBay
Firma od ponad 10 lat działa na serwisach aukcyjnych: Allegro.pl pod nazwą TomBanknoter, na eBay.de i eBay.com jako tompress. Kupujący u nas ma pełnię praw konsumenckich, w tym ustawowe prawo do zwrotu. Każdy kupujący otrzymuje paragon, na życzenie faktura. Większość przedmiotów kolekcjonerskich jest opodatkowanych VAT od marży. Zakupy w naszej firmie są zwolnione z podatku od czynności cywilnoprawnych, również jeśli kwota zakupu przekroczy 1000 zł. Informacje dotyczące sprzedaży i wysyłki, dane do przelewu, znajdziecie Państwo na stronie "Warunki sprzedaży" (link poniżej).
Warunki sprzedaży
TomBanknoter na Allegro
tompress na eBay
Firma od lat działa na Allegro.pl pod nazwą użytkownika TomBanknoter. Na eBay.de i eBay.com jako tompress. Należymy do Stowarzyszenia Numizmatyków Profesjonalnych. Każdy kupujący otrzymuje paragon, na życzenie faktura. Większość przedmiotów kolekcjonerskich jest opodatkowanych VAT od marży. Zakupy w naszej firmie są zwolnione z podatku od czynności cywilnoprawnych. Informacje dotyczące sprzedaży i wysyłki, dane do przelewu, znajdziecie Państwo na stronie "Warunki sprzedaży" (link poniżej).
Warunki sprzedażyPrzedmiotem oferty jest egzemplarz z ilustracji. Poniżej powiększenia detali oraz verso (odwrocie) mapy.


Polonia et Silesia - Polska i Śląsk


Mapa geograficzna

Polonia et Silesia
Per Gerardum Mercatore, Petrus Kaerius Coelavit

Polska i Śląsk
Według Gerarda Mercatora, sporządził Petrus Kaerius

Autor:
Petrus Kaerius ok. 1630 na podst. mapy Gerarda Mercatora, z ok. 1585.

Literatura: Niewodniczański (Imago Poloniae) poz. 75/3

Interesująca mapa, w bardzo dobrym stanie zachowania, pochodzi najprawdopodobniej z francuskiej wersji atlasu Joannesa Cloppenburga. Nadtytuł "Le Royaume de Pologne", na verso tekst w jęz. francuskim.
Wymiary: 27 x 20 cm Mapa nie składana


Stan: Oryginalny miedzioryt z pierwszej połowy XVI wieku, nie kolorowany. Papier naturalnie pożółkły, ale mapa bez plam czy uszkodzeń.

Wysyłka: w tubie ochronnej, koszt 10 zł (jako paczka) plus ewentualne ubezpieczenie.
Przesyłka kurierska UPS (również w tubie) - 20 zł.
Bid history
 
User ID
Amount  
Quantity
Date of Purchase
 
tropiki_2009
$ 159.01  
1
28-12-2012 17:19:39